Lasergame

Lasergame, známá také jako Lasertag, je reálná, sportovně společenská adrenalinová hra pro 2–12 hráčů. Více hráčů znamená více terčů a tím pádem i více zábavy! Hra je určena pro muže, ženy, dospělé i děti, kteří chtějí zažít skvělou zábavu a odreagovat se.

Pravidla hry

Každý hráč je před začátkem hry vybaven speciální elektronickou vestou s laserovou pistolí a nekonečnou municí. Pomocí této zbraně se hráč snaží zasáhnout světelná čidla na vestě protihráče. Pokud je sám zasažen, je na 5 sekund vyřazen ze hry. Během této doby se snaží ukrýt a setřást tak své pronásledovatele. Poté se vesta samočinně aktivuje a hráč je opět zapojen do hry. Za každý přesný zásah se hráči započítává určitý počet bodů. Cílem hry je získat co nejvíc bodů pro sebe nebo pro svůj tým. Jen jeden tým vyhrává, jen jeden hráč je ten nejlepší! Jedna hra trvá 15 minut a věřte, že Vám dá zabrat. Tabulka s výsledky vám bude vytištěna hned po hře. Dozvíte se, kdo byl z vaší skupiny nejlepší, kdo šel nejvíc po vás a koho jste dostali vy.

Aréna

Speciálně upravená temná aréně se spoustou překážek s různými otvory, kde budete běhat, schovávat se a střílet po protivnících.

Varianty her

Jste týmový hráči nebo spíše individualisté? U nás si můžete vybrat formát hry. Hráči buď hrají sami za sebe nebo můžou být rozděleni do dvou týmů.

Cena podle počtu hráčů

9-12 hráčů

89 Kč/osobu

 2-8 hráčů 98 Kč/osobu 

Uvedené ceny jsou za jednu hru na hráče včetně DPH.